Wiadomosci z MBL


Spotkajmy się na targach REHACARE, hala 6, D26Zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska na targach REHACARE w dniach 26-29 września.

MBL Poland wyróżniona nagrodą dla najlepszego polskiego inwestora na rynku chińskimPragniemy z dumą ogłosić, że firma MBL Poland została zwycięzcą w kategorii “Najlepszy polski inwestor na rynku chińskim” podczas 4 uroczystej Gali FDI Poland Investor Awards, która miała miejsce 20 października 2017 w Warszawie.

MBL łączy siły z Mezzanine Capital PartnersMezzanine Capital Partners został mniejszościowym udziałowcem i partnerem finansowym MBL, co przyczyni się do dalszego ciągłego wzrostu naszej działalności biznesowej.

Drążek teleskopowyNowy rewolucyjny i opatentowany system z pełną regulacją służącą do całkowitej eliminacji drgań skrętnych.

Opony - Active LineOpracowaliśmy trzy rodzaje opon zaprojektowanych specjalnie na potrzeby wózków inwalidzkich.

Tarczowy system hamulcowySzybkie i łatwe zwolnienie kół. Wystarczy nacisnąć przycisk, podnieść system hamulcowy i zwolnić koło zamocowane za pomocą osi szybkomocującej!

Rampy LITEWAY30% lżejsze niż rampy typu ACCESS, które zostaną przez nie zastąpione.

Projekt dofinansowany ze środków UEwspierany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w Polsce

Rampy SCALALekkie rampy aluminiowe

Koła typu ALUCOREAluminiowe koła o dużej wytrzymałości poddane obróbce CNC

Ultralekkie koła MBL typu RIOOptymalny wybór pozwalający zapewnić elegancję i lekkość jazdy!

Koła ze szprychami z włókien węglowychMBL wprowadza na rynek 3 rodzaje kół ze szprychami z włókien węglowych PBO

MBL sprzedaje jednostkę organizacyjną w obszarze produkcji siłowników MBL ABUGrupa MBL na mocy porozumienia z firmą REAC AB podpisała umowę na sprzedaż jednostki organizacyjnej w obszarze produkcji siłowników firmie Investment AB Latour.

asdasdssadsdsdsasBILLEDTEKST

Koła typu Buffalo przeznaczone do intensywnego użytkowaniaWprowadzamy na rynek 3 nowe rodzaje kół przeznaczonych do intensywnego użytkowania

asdasdssadsdsdsasBILLEDTEKST

Innowacyjna linia nakładania warstwy lakierniczej w cyklu automatycznymZautomatyzowana linia nakładania warstwy lakierniczej w MBL Poland współfinansowana przez UE