Kariera w MBL Poland

Do naszego zespołu poszukujemy i zatrudniamy ludzi zmotywowanych, zaangażowanych, posiadających odpowiednio wysokie kwalifikacje, wiedzę oraz umiejętności potrzebne do realizacji powierzonych im zadań. 

Pamiętamy również, że rekrutacja stanowi ważną decyzję dla wszystkich osób zaangażowanych w ten proces.

Należy podkreślić, że w firmie MBL postrzegamy różnorodność jako cenną wartość i zachęcamy wszystkich bez względu na wiek, wyznanie, kolor skóry oraz pochodzenie do ubiegania się o wolne stanowiska. W MBL traktujemy każdego kandydata indywidualnie i z szacunkiem.

Informujemy, że firma MBL Poland, wychodząc naprzeciw potrzebom pracowników obecnych i przyszłych, jak też trendom demograficznym i potrzebom rynku, zdecydowała się przystąpić do projektu "TAKpełnosprawni", promującego zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

Celem projektu jest łamanie stereotypów, które dotyczą właśnie tej grupy pracowników. 

Przez przystąpienie do tego projektu chcemy podkreślić, że prowadzimy rekrutację równych szans i zatrudniamy kandydatów, kierując się ich kwalifikacjami oraz posiadanymi umiejętnościami. To jest dla nas cel nadrzędny.
Chcemy być postrzegani jako firma odpowiedzialna społecznie i otwarta na zespoły różnorodne, również pod kątem sprawności. 
W swojej pracy kierujemy się polityką równych szans i chcielibyśmy aby nasi pracownicy wspierali nas w tworzeniu takiej kultury organizacyjnej.

Mamy nadzieję, że ta inicjatywa spotka się z dużym zainteresowaniem.